Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal! Ning lisasin Sitsiilia teemat puudutavaid olulisemaid linke kah sinna. Pilte saab näha aga siin.

Saturday, March 8, 2008

Millised on võimalused Itaalia siseseks liiklemiseks

Lonely Planetist sai alguses vaadatud, et sõidame rongiga Romast Messinasse ja siis sealt hakkab omapäi edasi liikuma. Aga ükspäev sattusin trip.ee's ühele sissekandele, kus tutvustati sellist lennufirmat: WindJet. Ja veidi nende lehe peal ringi tutkides selgus, et piletihinnad lennul Roma-Catania või Roma-Palermo on pea samad mis rongiga sõites ainult sõidu aeg on 8x kiirem. St kui rong oleks võtnud aega kuskil 7-9h siis lennukil läheb vaid 1h. Hinnale lisanduvad küll miskid lennujaama maksud ja kindlustus (vaba valik viimane), aga kokku läheb ühe otsa pilet ühele inimesele maksma vaid kuskil 70.-EURi. Rongi pilet oleks olnud 45.- (2nd class) kuni 65.- (1st class) EURi.

Täitsa vedas kohe.. Olin ennast juba seal trenitalia.com lehe peal kasutajaks reganud ja puha, aga esimesel päeval miski pärast ei lasknud ostu sooritada ja sinna paika ta mul mõneks ajaks jäigi siis. Ning nüüd siis selline meeldiv avastus.. :D

0 Comments:

Post a Comment

<< Home