Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal! Ning lisasin Sitsiilia teemat puudutavaid olulisemaid linke kah sinna. Pilte saab näha aga siin.

Saturday, February 9, 2008

Et kõik ausalt ära rääkida..

.. tuleb alustada päris algusest.

Pärast India ja Nepaali reise oli meil Anniga mõneks ajaks Aasias käimisest küllalt saanud. Nii otsustasimegi, et järgmise reisi võiks teha, kas Anni kaua igatsetud sihtkohta Sitsiiliasse või siis mõnda Aafrika riiki (näiteks Namiibiasse). Vahepeal olime juba Namiibiasse täitsa minemas, isegi piletid peaaegu et ostetud, aga siis seoses korterite müügi ja ostuga lõime endil rahamajanduse parajalt segi ja Namiibia jäi seekord ära.

Veidi aega hiljem aga tuli teade, et Estonian Air alustab kevadest (aprillist) otselende Rooma. Ja nagu ikka, alguses pakutakse väga häid hindasid. Niisiis ostsimegi pileti TLN-FCO-TLN ja seda kõigest miski 2216kr eest näkku (koos kõigi maksudega).

Täna bronnisime esimese ööbimiskoha Roomas ka ära (kaunis Termini raudteejaama lähedal), et oleks sealt hea alla Sitsiilia poole sõita pärast päeva või paari Roomas ringi uitamist.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home